top of page

Сімейний турнір 1+1=ПЕРЕМОГА

Сімейний турнір, де діти та дорослі грають, як одна команда та виграють теж разом!

Сімейний турнір  1+1=ПЕРЕМОГА
Сімейний турнір  1+1=ПЕРЕМОГА

Time & Location

Apr 20, 2024, 2:30 PM – 5:00 PM

Вишгород, вул. Парусна, 203, Вишгород, Київська обл., Україна, 07300

Guests

About the event

Шановні клієнти та гості Sport Villa Grays.

Ради аноенсувати Вам наш новий сімейний турнір для батьків та дітей від 8 до 12 років, які грають черовним, помаранчевим та зеленими м'ячами. 

Мета турніру: зробити свято як для дітей, так і для їхніх батьків. Діти і батьки утворюють спільну команду, яка грає, виграє та заробляє спільні очки для своєї команди.

Турнір складається з матчів, де діти грають між собою червоними м'ячами на червоному корті, а батькі між собою. Потім діти грають з батьками парні/мікстові матчі. Набрані очки сумуються та визначають команди - призери. 

Заявка подається від команди (дитина + дорослий). Вартість заявочного внеску складає 2000 грн/пари. 

Умови проведення:  Залежно від кількості заявлених гравців (пар) організатори турніру приймуть рішення, яку систему проведення використовувати (кругова, комбінована, олімпійська система за всі місця). Дане рішення буде анонсовано в день турніру, після реєстрації.    Формат матчів:  Діти та дорослі: : 1 тай-брейк до 10 очок  на червоному корті. Парні матчі сколадаються з 1 тай-брейку до 10 очок але на два квадрати, зі зміною квадратів подачі, як у звичайному тай-брейку.(Див. нижче "рахунок у тай-брейку":

====Під час тай-брейка рахунок ведеться в такій спосіб: "0", "1", "2", "3" і так далі.  Гравец/команда, що перша набирає 10 очок з перевагою не менше двох очок над  противником виграє матч. При необхідності, тай-брейк гейм триває,  поки перевага у два очка не буде досягнута.  Гравець, якого черга подавати, подаватиме перший у тай-брейку. Наступні два  розіграші подає супротивник. Після цього кожен гравець повинен подавати по  черзі по два розіграшу до кінця тай-брейку====     Всі рахунки з матчів фіксуються у єдину таблицю турніру. Для визначення загальних очок та місця, зайнятого командою у турнірі використовується наступним принцип підрахунку: всі матчі (одиночні чи парні) для дітей та дорослих рахуються зі знаком «+», всі програні очки дітей та дорослих рахуються зі знаком «-». (Наприклад: дитина обіграла с рахунком 10/7, в той час батько програв з рахунком 5/10. Тоді (10+5)-(7+10)=15-17= -2 очки за цей матч)

Попередня реєстрація: до 19 квітня  15:00

Початок змагань: 20 квітня о 14:30

Підтвердження реєстрації гравців: 20 квітня 2024 року з 13:00 до 13:30

Заявочний внесок: 2000 грн з однієї команди.

Share this event

bottom of page