top of page

Дитячий турнір звичайного м'яча "GRAYS FIVE GAMES 2"

Такого формату ще не було в Україні. Одиночний турнір за круговою системою, де переможець визначається за кількістю виграних геймів, а не за кількістю виграних матчів.

Дитячий турнір звичайного м'яча "GRAYS FIVE GAMES 2"
Дитячий турнір звичайного м'яча "GRAYS FIVE GAMES 2"

Час та місце проведення заходу

10 бер. 2024 р., 14:30 – 20:00

Вишгород, вул. Парусна, 203, Вишгород, Київська обл., Україна, 07300

Учасники заходу

Про захід

Шановні гравці та гості Sport Villa Grays.

Ради Вам запропонувати взяти участь у нашому унікальному дитячому одиночному турнірі, який не залишить Вас в стороні. Адже такого формиату проведення ще в Україні не було.

Основна мета - отримання практики гри в турнірах зі своїми однолітками, можливість виграти головний приз програючи зустріч, інтенсивність матчів дозволить провести турнір у мінімальній час.

Унікальність нашого заходу полягає в тому, що грати в ньому можуть абсолютно всі гравці, які тренуються звичайним м'ячем у віковій категорії від 10 до 15 років з досвідом гри на турнірах ФТУ або без нього. В кінці гра-тоталізатор для гравців та глядачів заходу, де кожен може виграти ціні подарунки від Sport Villa Grays.

Попередня реєстрація: до 8 березня 15:00

Жеребкування: 8 березня 19:00 в холі клубу.

Початок змагань: 10 березня 2024 рокі о 14:30

Підтвердження реєстрації гравця: 10 березня 2024 року з 13:30 до 14:00

Заявочний внесок: 1500 грн

Регламент проведення дитячого одиночного турніру "GRAYS FIVE GAMES 2"

Формат проведення турніру- кругова система, де кожен матч складається максимум з 5 геймів з застосуванням системи No-Ad. No Advantage system – це гейм, в якому при рахунку «40-40» розігрується вирішальне очко.  

Приклад: матч закінчується при рахунках: 5-0, 4-1, 3-2.

Місце, яке зайняв гравець на турнірі, визначається методом підрахунку виграних геймів після завершення всіх матчів турніру. Орієнтовний час, який потрібен для визначення переможців складає близько 30 хвилин.

Наприклад, якщо перший матч закінчився з рахунком 4-1, а другий з рахунком 2-3, то підрахунок очок буде виглядати таким чином: 4+2=6. Той, хто набрав найбільшу кількість геймів визначається переможцем. При рівності геймів серед двох та більше учасників оргкомітет турніру буде приймати додаткове рішення щодо визначення переможців.

Додаткові можливості для всіх гравців турніру.

Кожен гравець має можливість отримати екстра подачі та екстра гейми в обмеженому форматі.

Екстра подача. Якщо гравець, що подає робить дві помилки при подачі, то він має право зробити запит через суддю-інспектора на корті, на отримання додаткової подачі. Але не більше однієї за один розіграш та не більше 9 разів за весь турнір. 

Екстра гейм. Кожен гравець має право отримати екстра гейм, для вирівнювання рахунку по геймах у матчі, але тільки при рахунку 3-2, на користь суперника. Цей запит повинен бути зроблений через суддю-інспектора на корті. У такому випадку, рахунок стає 3-3 і переможець матчу визначається тай-брейком, який грається до 7 очок. За весь турнір гравець має право отримати екстра гейм лише один раз.

Розваги для гравців та уболювальників заходу.

Конкурс «Стрілець по мішенях». Гравці та глядачі турніру, за власним бажанням, можуть спробувати себе у ролі «стрільця по мішенях». На додатковому або тому ж корті будуть встановлені мішені (банки з-під м’ячів) в середині яких знаходяться різноманітні призи (намотки, рушники, футболки, пов’язки на голову та інші тенісні аксесуари). Бажаючі виграти призи повинні придбати необхідну кількість подач, вартість яких складає  50 грн за кожну подачу, та спробувати вразити мішені на корті. Той, хто вразить мішені отримає подарунки, зазначені в них.

Поділитися

bottom of page