top of page

Парний аматорський турнір "Sport Villa Grays Challenge" 2

Такого формату ще не було в Україні. Парний турнір, де партнер визначається сліпим жеребом та кожен матч в тебе новий партнер.

Парний аматорський турнір "Sport Villa Grays Challenge" 2
Парний аматорський турнір "Sport Villa Grays Challenge" 2

Час та місце проведення заходу

17 груд. 2023 р., 14:30 – 18:30

Вишгород, вул. Парусна, 203, Вишгород, Київська обл., Україна, 07300

Учасники заходу

Про захід

Шановні клієнти та гості Sport Villa Grays.

Ради Вам запропонувати взяти участь у нашому унікальному аматорському парному турнірі, який не залишить Вас в стороні. Адже такого формиату проведення ще в Україні не було.

Основна мета - це отримання задоволення від змагання, підтримка здорового образу життя та отримання досвіду гри з різними партнерами.

Унікальність нашого заходу полягає в тому, що грати в ньому можуть абсолютно всі гравці, як з досвідом так і без. Кожна зустріч буде визначена сліпим жеребом. Більш того, кожен матч граєшь з новим партнером, який визначається сліпим жеребом.

В кінці гра-тоталізатор для гравців та глядачів заходу, де кожен може виграти ціні подарунки від Sport Villa Grays.

Попередня реєстрація: до 17 грудня 14:30

Жеребкування: 15 грудня 19:00 в холі клубу.

Початок змагань: 17 грудня 2023 рокі о 14:30

Підтвердження реєстрації гравця: 17 грпудня 2023 року з 14:00 до 14:30

Заявочний внесок: 2000 грн

Регламент проведення аматорського парного турніру "Sport Villa Grays Challenge"

Формат проведення турніру- кругова система, де кожен матч складається максимум з 5 геймів з застосуванням системи No-Ad. No Advantage system – це гейм, в якому при рахунку «40-40» розігрується вирішальне очко. Приймаюча сторона обирає гравця, на якого буде зроблена подача. Хто виграє вирішальне очко, той виграє гейм. 

Приклад: матч закінчується при рахунках: 5-0, 4-1, 3-2.

Місце, яке зайняв гравець на турнірі, визначається методом підрахунку виграних геймів після завершення всіх матчів турніру. Орієнтовний час, який потрібен для визначення переможців складає близько 30 хвилин.

Наприклад, якщо перший матч закінчився з рахунком 4-1, а другий з рахунком 2-3, то підрахунок очок буде виглядати таким чином: 4+2=6. Той, хто набрав найбільшу кількість геймів визначається переможцем. При рівності геймів серед двох та більше учасників оргкомітет турніру буде приймати додаткове рішення щодо визначення переможців.

Оскільки пари складаються сліпим жеребом, то можливі варіанти пар такі: Ч+Ч; Ч+Ж; Ж+Ж. У випадку змішаних пар, при рахунку «40-40» автоматично чоловіки подають на чоловіків, жінки на жінок. Якщо обидва гравця однієї статі, то приймаюча сторона обирає на кого буде здійснюватися вирішальна подача. Наприклад, Ч+Ж грає проти Ж+Ж, Ч – подає подачу, а Ж+Ж обирають на кого з них вона піде.

Додаткові можливості для всіх гравців турніру.

Кожен гравець має можливість отримати екстра подачі та екстра гейми за грошову винагороду.

Екстра подача. Якщо гравець, що подає робить дві помилки при подачі, то він має право зробити запит через суддю-інспектора на корті, на придбання додаткової подачі. Але не більше однієї за один розіграш. Кількість розіграшів - не обмежена. 

Вартість екстра подачі складає – 200 грн.

Екстра гейм. Кожен гравець має право придбати екстра гейм, для вирівнювання рахунку по геймах у матчі, але тільки при рахунку 3-2, на користь іншої пари. Цей запит повинен бути зроблений через суддю-інспектора на корті. У такому випадку, рахунок стає 3-3 і переможець матчу визначається тай-брейком, який грається до 7 очок. Загальна кількість придбаних екстра геймів обмежується трьома геймами за весь турнір. 

Вартість екстра гейма складає – 800 грн.

Розваги для гравців та уболювальників заходу.

Конкурс «Стрілець по мішенях». Гравці та глядачі турніру, за власним бажанням, можуть спробувати себе у ролі «стрільця по мішенях». На додатковому корті будуть встановлені мішені (банки з-під м’ячів) в середині яких знаходяться різноманітні призи (рушники, футболки, пов’язки на голову та інші тенісні аксесуари). Бажаючі виграти призи повинні придбати необхідну кількість подач, вартість яких складає 100 грн за кожну подачу, та спробувати вразити мішені на корті. Той, хто вразить мішені отримає подарунки, зазначені в них.

Розклад


  • 20 днів 21 година

    Реєстрація гравців

    Онлайн

  • 30 хвилин

    Підтвердження гравця

    Рецепція клубу
Доступно позицій: ще 2

Поділитися

bottom of page